במחשבה שניה

רגע לפני הצטרפותכם למסע הזה, אני רוצה להציג בפניכם את השאלה הכי פופולארית, מתוך סדרת השאלות שאני נשאלת בקורסים ולאחר קריאת הספר הראשון. אני מניחה שעם סיום קריאת הספר שלפניכם, תצטרפו אליה בהחלט.
אחרי שתקראו את הספר שיגרום לכם לחשוב אחרת מכל מה שחשבתם עד היום, תרצו להזיז אותו לרגע הצדה, ולהגיד למי שכתב אותו: אמממ… בספר זה נשמע פנטסטי. בקורס זה עובד מצוין. מה קורה במבחן המציאות?
ומאחר שאני מגישת הכלים, הגיוני שתרצו לבדוק מה קורה אצלי;
אז מה, את מגשימה את כל רצונותייך? מחזיקה ביד את מפתח הזהב, שפותח לך את כל שערי המשאלות?
התשובה שלי היא, שהרבה יותר ממה שחשבתם.
אכן הצלחתי במשך השנים להגשים חלק גדול מחלומותיי, ואת החלק שעדיין לא – אני בטוחה ומאמינה שאגשים, ללא כל ספק, בעזרת ה'.
אך במחשבה שנייה, לא זה הרווח האדיר שאני עצמי הפקתי. הרווח הזה הוא הרווח המשני בלבד. הוא רק הבונוס, קוראים יקרים. כי כולנו נודה, שהגשמת חלומות, עם כל העונג שבדבר, היא הדובדבנים והקצפות, אבל בשום אופן לא המנה העיקרית.
לב החיים, הוא ההתמודדות שלנו מול כל מה שהחיים מביאים אתם בעסקת חבילה כוללת, שמכילה הכול. פינוק לצד עמל, נינוחות מתובלת אנחות, שלווה בצל דאגה. גם אם יוגשמו חלומותינו, עדיין תמיד יהיה שזור בהם, החלק הנוסף בעסקה.
באמצעות הכלים שערכתי כאן לפניכם, למדתי לחיות. לחוש תקווה חסרת ייאוש, שמחה ללא הגבלה וביטחון לחיים בטוחים. הצלחתי לא לפחד מהפחד ולחיות את החיים בצורה הכי חיה שניתן, בדיוק כמו שרוצה מלך העולם שיחיו הילדים שלו. חיי אושר.
'במחשבה שנייה' הוא דרך חיים, המציעה לכם להפסיק לחשוב כמו שחשבתם עד היום. אם האוטומט שלכם היה מתוכנת עד היום על איזה פחד; אין לי כוח, ממש מייאש ואיך אגשים את חלומות חיי –
מהיום תלמדו לדלג על כל מה שמפריע לכם להשיג את שאיפותיכם. תיפרדו מהמחשבה הראשונית והספונטנית, ותגיעו לכל הדברים המופלאים שיעניק לכם הספר 'במחשבה שנייה'.
ברוכים הבאים אל המסע המופלא הזה, שילמד אתכם לחיות את החיים הכי שווים שיש.
אני מודה לבורא עולם על שזיכני להיות שליחה להגשמת חלומות, ובעיקר על הזכות לשנות את תפיסתם של אנשים על חייהם, ובעקבות השינוי הזה, לחולל מהפכה אמתית בחייהם.
שמחה שגם אתם עומדים להצטרף למהפכה הזאת,
שרה יוסף

Asset 1
קהל היעד: מבוגרים, עריכה ספרותית

להזמנות בסיטונאות צרו איתנו קשר!